کاربرد سه ‌راهي پلي اتيلن ٦بار و لیست قیمت

کاربرد سه ‌راهي پلي اتيلن ٦بار و لیست قیمت

سه ‌راهي پلي اتيلن ٦بار در چه پروژه‌هایی کاربرد دارد + لیست قیمت در سال ۱۴۰۰

سه راهی پلی اتیلن 6 بار برای پروژه‌هایی مناسب است که فشار 6 اتمسفر حداکثر فشاری باشد که در این پروژه به تجهیزات وارد می‌شود. تمامی اتصالات 6 بار می‌توانند فشاری معادل 6 اتمسفر را متحمل شوند. همانطور که اتصالات 10 بار نیز می‌توانند فشار 10 اتمسفر را متحمل شوند.

سه راهی‌ها، اتصالاتی هستند که باعث می‌شوند لوله‌ها دارای انشعاب 3 گانه شوند. در نتیجه می‌توان در یک پروژه آبیاری و یا هر پروژه لوله کشی دیگری به تمام مناطق آبرسانی کرد.

این اتصالات از جنس پلی اتیلن هستند. در نتیجه باید به لوله‌های پلی اتیلن نیز متصل شوند. آنها مدتی است که جای اتصالات و لوله‌های فلزی و بوتنی را گرفته‌اند. چرا که مزایای بیشتری را در اختیار کارشناسان قرار می‌دهد.

در این مقاله از اصفهان پلاست می‌توانید با انواع سه راهی پلی اتیلن اصفهان پلاست آشنا شده و ویژگی‌های مهم و متفاوت آنها را بشناسید. اصفهان پلاست، بزرگترین تولیدی اتصالات و تجهیزات آبیاری مختلف است که با کیفیت‌ترین محصولات ایرانی را تولید و عرضه می‌کند. با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

همچنین شما عزیزان می‌توانید برای اطلاع از انواع دستگاه‌های جوش پلی اتیلنی هیدرولیک اصفهان پلاست و آشنایی با کاربردهای آن، مقاله انواع دستگاه ‌جوش‌ پلی اتیلنی هیدرولیک و بررسی آن‌ها را مطالعه فرمایید. اگر در این خصوص سوال خاصی داشته و یا قصد سفارش دارید، می‌توانید با شماره تلفن‌های درج‌ شده در انتهای مطلب تماس گرفته و ثبت سفارش کنید.

آبیاری قطره‌ای و تاثیر مستقیم سه راهی 6 بار پلی اتیلن

آبیاری قطره‌ای به روشی از آبیاری گفته می‌شود که آب با فشاری ملایم و ذره ذره به پای گیاهان رسیده می‌شود. آب در این سیستم با استفاده از قطره چکان از شبکه خارج شده و قطره قطره به گیاهان می‌رسد. برخی از افراد این نوع آبیاری را به آبیاری موضعی می‌شناسند. برخی از گیاهان همواره باید آب دریافت کنند. به همین دلیل برای آنها از آبیاری قطره‌ای استفاده می‌شود.

در این گونه آبیاری‌ها، آب نمی‌تواند همواره مسیر مستقیم را طی کند. بنابراین مهندسین پروژه باید از زانوها و سه راهی‌های پلی اتیلن برای این آبیاری استفاده کنند. در این صورت تمام گیاهان زمین از این آبیاری بهره مند می‌شوند.

البته اتصالات 6 بار عموما در پروژه‌هایی استفاده می‌شوند که فشار وارد بر آنها زیاد است. اما لوله کشی آبیاری‌های قطره‌ای عموما از سطح زمین انجام می‌شود. در نتیجه فشار خاصی بر آنها وارد نمی‌شود. از این اتصالات در قطرهای مختلف می‌توان در لوله‌ کشی‌های انتقال سیالات در اعماق زمین استفاده کرد. همانطور که می‌دانید، اعماق زمین بر اساس ارتفاع عمق، فشارهای مختلفی وارد می‌کنند. در نتیجه از این اتصالات می‌توان در اعماقی استفاده کرد که عمق و ارتفاع، فشار 6 اتمسفر یا کمتر را به آن وارد کنند.

همچنین شما عزیزان می‌توانید برای اطلاع از انواع سیستم‌های گرمایش از کف و آشنایی با کاربردهای آن، مقاله مزیت‌های سیستم گرمایشی از کف و بهترین سیستم را مطالعه فرمایید. اگر در این خصوص سوال خاصی داشته و یا قصد سفارش دارید، می‌توانید با شماره تلفن‌های درج‌ شده در انتهای مطلب تماس گرفته و ثبت سفارش کنید.

اتصالات سه راهی 6 بار پلی اتیلن

عبارت 6 بار به معنی اتصالات و لوله‌هایی است که قابلیت تحمل فشاری معادل با 6 اتمسفر را دارند. به همین دلیل است که به آنها اتصالات 6 بار گفته می‌شود. این اتصالات دارای تنوع بسیار زیادی هستند. یعنی شما بر اساس نیاز خود و صنعت مورد نیاز، می‌توانید فشار وارده بر لوله‌ها و اتصالات پروژه را اندازه گیری کنید. سپس می‌توانید به سراغ لوله‌ها و اتصالات مناسب (10 بار، 6 بار و…) بروید.

لوله‌ها و اتصالاتی که در پروژه‌های آبرسانی و یا لوله کشی سیالات استفاده می‌شوند، باید بتوانند فشار وارد بر تجهیزات آن پروژه را متحمل شوند. این پروژه‌ها عموما در اعماق زمین و یا در یک ارتفاع معین اجرا می‌شوند. در نتیجه تحت فشارهای بالایی قرار می‌گیرند. اگر اتصالات و تجهیزات توانایی تحمل این فشار را نداشته باشند، خرابی‌های زیان آوری در فاصله‌های زمانی کوتاه به بار خواهد آمد.

در نتیجه کارشناسان و متخصصان باید قبل از تهیه اتصالات و لوله‌های مورد نیاز، تست فشار و دما را در ارتفاع مورد نظر از عمق زمین انجام دهند. در این صورت متوجه میزان فشار وارده بر اتصالات خواهند شد. اتصالات 6 بار برای پروژه‌هایی مناسب است که حداکثر فشار وارد بر تجهیزاتشان 6 اتمسفر یا 6 بار باشد.

این لوله‌ها و اتصالات حداقل 50 سال کار خواهند کرد. در نتیجه باید به درستی انتخاب شوند تا در عمر مفید خود، خرابی به بار نیاورند. چرا که کندن زمین و بررسی مسیر لوله‌ کشی‌ها و رفع خرابی کار ساده‌ای نیست. بنابراین چنانچه لوله‌ها و اتصالاتی به جای این پروژه‌ها استفاده شود که توان تحمل این فشار را نداشته باشند، مشکلات بسیار زیادی به بار آورده و عمر مفیدشان نیز بسیار کمتر از 50 سال خواهد شد.

ویژگی‌های لوله‌ها و اتصالات سه راهی 6 بار پلی اتیلن اصفهان پلاست

ویژگی‌های لوله‌ها و اتصالات سه راهی 6 بار پلی اتیلن اصفهان پلاست

 • مقاومت بسیار بالا و ایده‌آل در مقابل شكستگي و ترك خوردگي
 • مقاومت بالا در مقابل فشار و ضربه‌های سنگین
 • مقاومت عالي در برابر سرما و گرما
 • مقاومت در برابر مواد و ترکیبات شيميايي مختلف
 • مقاوم در برابر خوردگي و ساييدگي
 • مقاومت در مقابل نور شدید آفتاب، اشعه مادون قرمز و ماوراء بنفش
 • مقاومت عالي و مطلوب در مقابل ارتعاشات ناشي از زلزله و رانش‌های زمین
 • به هیچ عنوان دچار زنگ زدگی نمی‌شوند
 • جداره داخلي و خارجي صاف و صيقلي
 • عدم رسوب گیری در داخل لوله‌ها و اتصالات
 • انعطاف پذيري بالا
 • قابليت جوش پلاستيكي
 • اتصالات فراوان و متنوع
 • نصب و اجراي سريع
 • وزن كم
 • حمل و نقل آسان
 • طول عمر زياد (حداقل عمر مفيد 50 سال)
 • قابليت استفاده در زمين‌هاي ناهموار شيميايي ويژه با درجه اسیدی و بازی بالا
 • ارزان بودن لوله‌ها و اتصالات 6 بار پلي اتيلن در مقايسه با لوله‌هاي فلزي
 • عدم بيماری زائي و بروز مشکلات شیمیایی

اتصالاتی که از جنس پلی اتیلن هستند،  وزن کمتری نسبت به دیگر انواع اتصالات فلزی و… دارند. در نتیجه حمل و نقل و بارگیری و نصب آنها آسان‌تر خواهد بود. این اتصالات در مقابل دمای بسیار پایین مقاوم هستند و استحکام خوبی دارند. اتصالات پلی اتیلن یک انتخاب درجه یک برای انتقال مواد مایع که دارای مواد جامد غیر محلول هستند، می‌باشد. همچنین جوندگان نیز توانایی وارد کردن آسیب به این اتصالات را ندارند. چون سطح آنها بسیار سخت است.

آیا می‌دانید پلی اتیلن خطی با دانسیته پایین چیست؟ شما عزیزان می‌توانید برای اطلاع از انواع پلی اتیلن خطی و آشنایی با کاربردهای آن، مقاله پلی اتیلن خطی با دانسیته پایین یا LLDPE چیست؟ را مطالعه فرمایید. اگر در این خصوص سوال خاصی داشته و یا قصد سفارش دارید، می‌توانید با شماره تلفن‌های درج‌ شده در انتهای مطلب تماس گرفته و ثبت سفارش کنید.

خرید اتصالات سه راهی 6 بار پلی اتیلن از گروه تولیدی اصفهان پلاست

خرید اتصالات سه راهی 6 بار پلی اتیلن از گروه تولیدی اصفهان پلاست

قیمت اتصالات سه راهی 6 بار پلی اتیلن اصفهان پلاست متفاوت است. شما عزیزان می‌توانید برای اطلاع از قیمت هر یک از انواع اتصالات 6 بار پلی اتیلن اصفهان پلاست با شماره تلفن‌های مجموعه تماس گرفته و از قیمت‌ها اطلاع پیدا کنید.

شرکت اصفهان پلاست ارائه کننده بهترین و معتبرترین اتصالات 6 بار پلی اتیلن در ایران می‌باشد. این اتصالات نیز همچون دیگر اتصالات مجموعه‌ی ما دارای کیفیت تضمینی است. برای ساخت این محصولات از بهترین متریال اولیه استفاده شده و کیفیت‌شان درجه یک است. برای ثبت سفارش می‌توانید با مجموعه ما ارتباط گرفته و بهترین اتصالات 6 بار پلی اتیلن را در تعداد مد نظر خود سفارش دهید.

برای خرید بهترین اتصالات 6 بار پلی اتیلن اصفهان پلاست می‌توانید با گروه اصفهان پلاست ارتباط بگیرید و ثبت سفارش کنید. گروه صنعتی اصفهان پلاست با هدف استفاده بهینه از آب در کشاورزی و به کارگیری روش‌های نوین آبیاری و اشتغال زایی، از سال 1376 فعالیت خود را آغاز کرد. در اولین سال‌های آغاز فعالیت، به تولید لوله‌های تک لایه هیدروفلو پرداخت. سپس در سال 1382 لوله‌های پلی اتیلن سایز 16 تا 315 را تولید کرد.

رفته رفته تعداد محصولات تولیدی به همت مدیران و پرسنل پرتلاش مجموعه افزایش یافت و کیفیت آنها نیز با کسب تجربه، هر روز بهتر شد. اکنون این تولیدی موفق امیدوار است تا در سال‌های آینده به تولیدات بیشتری دست پیدا کرده و خدمات بیشتری به کشاورزان زحمت‌کش سرزمینمان ارائه کند.

شما عزیزان می‌توانید جهت ثبت سفارش و یا کسب اطلاعات محصولات با شماره تلفن‌های زیر تماس گرفته و پاسخ خود را دریافت کنید:

آدرس: 15 خرداد غربی شیخ فضل الله نوری پلاک ۱۰

تلفن دفتر اصفهان پلاست : ۰۲۱۶۶۱۴۱۰۰۰

آقای امینی : ۰۹۱۲۱۲۲۶۶۵۰

آقای رجبی : ۰۹۱۲۴۳۳۱۷۲۹

ایمیل:  info@esfahanplast.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *