درباره ما

19 جولای 2024

پلی اتیلن

گروه توليدی اصفهان پلاست در سال ۱۳۷۶ تاسیس گردید.

در ابتدای تاسیس، لوله هاي تک لايه هيدرو فلو تولید می نمود سپس در سال ۱۳۸۲ توليد لوله هاي پلی اتيلن در سايزهاي ۱۶تا۳۱۵ را به توليدات خود اضافه کرد . 

در سال ۱۳۸۵ توليدات خود را با بهره گيری از تکنولوژی روز دنيا به سمت تولید نوار آبياری قطره ای با ضخامت مختلف برد، همچنين در سال ۱۳۸۶ جهت ارتقاء سطح کمی و کيفی محصولات خود، توليد لوله های سه لايه هيدروفلو را در قطرهاي ۲الي ۲۰ اينچ، آغاز نمود.گروه تولیدی اصفهان پلاست در سال ۱۳۸۹ نيز توليد کليه اتصالات قطره ا و پلی اتيلن در سایزهای مختلف را به توليدات خود اضافه کرده است و همچنین با تولید اتصالاتی انحصاری، توانسته است سهم بالایی در نوآوری را در بازار به خود اختصاص دهد.

در سال ۱۳۹۱ نیز پس از۱۸ ماه تحقیق، طراحی وآزمایش‌های فراوان موفق به تولید فیلترهای دیسکی برای اولین بار در ایران گردید و با بومی سازی این تکنولوژی، مصرف کنندگان داخلی را از واردات بی نیاز نمود و پس از آن نیز توانست فیلتراسیون تمام اتوماتیک را نیز به سبدکالای خود اضافه نماید. 

اصفهان پلاست در سال ۱۳۹۲ نیز به تولید نسل جدید لوله های پلی اتیلن با نام روی آورد و دوباره به عنوان گروهی پیشتاز و تولیدکننده ای موفق در زمینه تولیدات آبیاری در ایران لقب گرفت.

در سال ۱۳۹۵ اصفهان پلاست توانست برای اولین بار سیستم فیلتراسیون اسکرین اتوماتیک خود شوینده را به تولیدات خود افزوده و باعث شد ایران  در جایگاه ۱۰ کشور اول دنیا در زمینه تولید این محصول قرار گیرد.

با توجه به تعهد و کیفیت بالای تولیدات این برند، اصفهان پلاست جزو اولین انتخابات مصرف کنندگان . همچنین برند مورد اعتماد در زمینه لوله‌های پلی اتیلن و دیگر تجهیزات تبدیل شده است. 

تیم متخصص اصفهان پلاست آماده است تا به نیازهای مشتریان پاسخ دهد و راهکارها را  مطابق با نیازهای خاص آن‌ها ارائه کند.گروه توليدی اصفهان پلاست در سال ۱۳۷۶ تاسیس گردید.

اصفهان پلاست تولید کننده انواع تجهیزات آبیاری کشاورزی از جمله لوله های آبیاری کشاورزی، فیلتر های آبیاری، شیر های آبیاری، لوله های نیوفیت، لوله های دریچه دار و سایر تجهیزات کشاورزی می باشد

همچنین اصفهان پلاست به برند مورد اعتماد در زمینه لوله‌های پلی اتیلن و دیگر تجهیزات تبدیل شده است. 
اصفهان پلاست