پلی اتیلن

اين گروه توليدي در سال ۱۳۸۹ نيز توليد کليه اتصالات قطره اي و پلي اتيلن در سایزهای مختلف رابه توليدات خود اضافه نموده است و همچنین با تولید اتصالاتی انحصاری،توانسته است سهم بالایی در نوآوری را در این زمینه به خود اختصاص دهد.

درباره ما

ما کی هستیم

ما به شما کمک می کنیم جهان را متفاوت ببینید

گروه توليدي اصفهان پلاست در سال ۱۳۷۶ با هدف استفاده بهينه از آب در کشاورزي با روش هاي نوين آبياري و همچنين ايجاد اشتغال و…تاسيس گرديد در سالهاي نخست توليدات خود را با توليد لوله هاي تک لايه هيدرو فلو شروع نمود و در سال ۱۳۸۲ توليد لوله هاي پلي اتيلن در سايزهاي ۱۶تا۳۱۵ را به توليدات خود اضافه نمود . در سال ۱۳۸۵ جهت تکميل نمودن توليدات خود با بهره گيري از تکنولوژي روز دنيا خطوط توليد نوار آبياري قطره اي با ضخامت وآبدهی هاي مختلف را، راه اندازي نموده است همچنين در سال ۱۳۸۶ جهت ارتقاء سطح کمي و کيفي محصولات خود ، توليد لوله هاي سه لايه هيدروفلو را در قطرهاي ۲الي ۲۰ اينچ، به بهره برداري رسانده است.

 

اصفهان پلاست
نظرات

صحبت مشتری

آنچه مشتریان ما می گویند

درباره ما

گروه اصفهان پلاست اولین تولید کننده و پیشرو در کیفیت در لوله های پلی اتیلن، اتصالات نیوفیت و انواع فیلتر است و مفتخر است تا بهترین ها را با مناسب ترین قیمت در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

تماس با ما

 

📱

09121226650

☎️

 021-55690002

مشاوره 1

09121226650