خرید بهترین اتصالات پیچی در ایران

خرید بهترین اتصالات پیچی در ایران

خرید بهترین اتصالات پیچی در ایران

موضوعی که امروز در این نوشته از اصفهان پلاست قصد بررسی آن را داریم نکات خرید بهترین اتصالات پیچی در ایران است. اتصالات پیچی پلی اتیلن یا Screw fittings به کلیه اتصالات رزوه داری گفته می‌شود که برای متصل کردن لوله‌های پلی اتیلن به یکدیگر استفاده می‌شود. این اتصالات نیاز به جوش دادن ندارند. یعنی با استفاده از مادگی مخصوص سبب ارتباط لوله‌ها با یکدیگر می‌شوند. در حال حاضر در ایران تولید کنندگان زیادی هستند که این قطعات در سایز و شکل‌های مختل ساخته و به بازار عرضه می‌کنند. 

اتصالات پیچی

اتصالات پیچی پلی اتیلن یکی از انواع اتصالات پلی اتیلن است که از آن جهت اتصال لوله‌های پلی اتیلن استفاده می‌گردد. اتصالات پیچی یا همان رزوه‌ایی که از جنس پلی اتیلن هستند در انواع مختلفی همچون، زانو، گپ، تبدیل‌های مختلف، سراهی عرضه می‌شوند. همه آنها دارای استانداردهای لوله‌های پلی اتلینی هستند. 
این اتصالات در حالت استاندارد در سایز‌های ۲۰ الی ۱۲۵ میلیمتری می‌شوند. بر همین مبنا محدودیت استفاده از این اتصالات سایز۱۲۵ است. 

ویژگی‌های اصلی اتصالات پلی اتیلن پیچی

اتصالات پلی اتیلن رزوه‌ای یا پیچی یکی از پر مصرف‌ترین اتصالات در صنعت لوله‌ها هستند. یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های این اتصالات را نسبت به نوع جوشی متمابز می‌کنند قابلیت استفاده چندین باره از این قطعه است. دلیل این امر این است که اتصالات پیچی در طی زمان شکل خود را حفظ می‌کنند. اما اتصالات جوشی به دلیل جوش خوردن قطعه از شکل اولیه خارج خواهند شد و معمولا بیشتر از یک بار قابل استفاده نیستند. 
این موضوع نشان از به صرفه بودن این اتصالات نیز هست. البته باید در نظر داشته باشید که بعد از متصل کردن لوله و اتصالات پیچی به یکدیگر انتهای لوله باید با دقت تمیزکاری شود تا بتوان مطمئن شد که قطعات و مهره‌ها به خوبی جا افتاده اند. 

مشخصات کلی مواد اولیه و تشکیل دهنده اتصالات پیچی پلی اتیلن

مشخصات کلی مواد اولیه و تشکیل دهنده اتصالات پیچی

بدنه اصلی و سرپیچ‌ها: پلی پروپلین کوپلیمر (های گرید) 
بوشینگ: پلی اتیلن
اسپیلیت: پلی استال
رینگ تقویت و پیچ و مهره‌ها: گوالینزه

تولید اتصالات پیچی پلی اتیلن در ایران

نکته‌ی جالبی که در رابطه با لوله‌ها و اتصالات پلی اتیلن وجود دارد این است که این مواد توسط کارخانه‌های داخلی و با کیفیت بالایی تولید می‌شوند. در این کارخانه‌ها ابتدا پلی اتیلین به صورت یک ماده اولیه تولید و بعد از آن به صورت اتصالات مختلف ساخته می‌شود. اتصالات پیچی ساخته شده در ایران از بهترین و با کیفیت‌ترین قطعات هستند. اتصالات تولید شده دارای تحمل حداکثر فشار ۱۲ اتمسفر هستند. 

نحوه اتصال، اتصالات پیچی

بطورکلی اتصالات پیچی پلی اتیلین توسط پکینگ داخل اتصال به لوله‌ها متصل و آبندی می‌شوند. نحوه اتصال و اجرای این اتصالات از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا در صورت اتصال نامناسب ممکن است لوله‌ها دچار نشتی و و پسرفت آب شوند. این اتصالات پیچی در عین سادگی و کوچک بودن می‌توانند نقش مهمی را ایفا کنند. در صورت اتصال صحیح می‌توانند سال‌ها بدون هیچ مشکلی کار کنند. بنابراین توجه به نکات ایمنی و اصول اتصال در هنگام متصل کردن اتصالات پیچی به لوله بسیار مهم است. 
آچارهایی که از آن‌ها می‌توانید برای سفت کردن اتصالات استفاده کنید باید دارای طول دسته ۴۶ سانتیمتر باشند 
استفاده از آچار مناسب باعث می‌شود تا به بدنه اتصالات و لوله آسیبی وارد نشود. 

نحوه اجرای اتصالات پیچی

برای اجرا و نصب اتصالات پیچی ابتدا باید لوله‌ها توسط دستگاه مخصوص کاملا صاف شوندو سپس سر فوقانی اتصال که می‌تواند سه راهی، زانو، گپ یا. . باشددر داخل لوله قرار می‌گیردو به خوبی در لوله فیکس می‌گردد، بعد از این که اتصالات پیچی پلی اتیلن را در لوله فیکس کردیم باید با استفاده از توسط مهره ماسوره اتصال را محکم نموده؛ به همین راحتی! با طی این مراحل اتصال به صورت کامل و بدون هیچ مشکلی برقرار می‌گردد. 

خرید بهترین اتصالات پیچی در ایران

از آنجایی که تولید این قطعات در ایران انجام می‌شود برای خرید بهترین اتصالات پیچی در ایران فروشگاه‌های بسیاری وجود دارد که هریک می‌توانند عرضه کننده انواع اتصالات پیچی (سه راهی، گپ و. .) هستند؛ اما پیدا کردن فروشگاهی که دارای گواهی استاندارد باشد کار چندان آسانی نیست بنا براین شما برای خرید بهترین اتصالات پیچی در ایران تنها باید از فروشگاه‌هایی خرید کنید که جزء برترین‌ها هستند، زیرا این قطعه با این که اتصالات با این کوچک هستند می‌توانند در صورت نامناسب بودن سبب بروز مشکلات بزرگی شوند.

چرا باید از اتصالات رزوه‌ای پلی اتیلن استفاده کنیم؟

 

چرا باید از اتصالات رزوه‌ای استفاده کنیم؟

یکی از دلایل اصلی که شما باید از اتصالات پلی اتیلن استفاده کنید، ویژگی‌های این محصول است. استفاده از اتصالات رزوه‌ای می‌تواند تا حد زیادی از هزینه‌های ساختمانی بکاهد. علاوه بر این نصب و حمل و نقل راحت اتصالات پیچی یکی از اصلی‌ترین دلایلی است. ما استفاده از این قطعه‌ها را به شما پیشنهاد می‌کنیم. با این حال اگر فکر می‌کنید که در رابطه با استفاده از اتصالات رزوه مطمئن نیستید و باید آگاهی بیشتری در این رابطه کسب کنید اصفهان پلاست برای پاسخگویی به سوالات شما در خدمت شما است کافی است با کارشناسان ما در بخش فروش در ارتباط باشید. . 

سخن پایانی در رابطه با خرید بهترین اتصالات پیچی پلی اتیلن در ایران

همانطور که گفتیم اتصالات پلی اتیلنی در انواع مختلف در ایران تولید می‌شوند. بنابراین شما به راحتی با یک جستجو کوچک می‌توانید اقدام به خرید بهترین اتصالات پیچی پلی اتیلن در ایران نمایید. تنها نکته‌ای که در رابطه با این اتصالات بسیارمورد توجه است نحوه اتصال و اجرای آن‌ها است. زیراعدم رعایت نکات ایمنی در اتصالات به لوله می‌تواند سبب نشت و به وجود آمدن مشکلات بزرگ و کوچک که گاها می‌توانند جبران ناپذیر نیز باشند شود. 
خرید بهترین اتصالات و نصب دقیق و بدون ایراد این قطعات می‌تواند طول عمر قطعات ساختمانی شما را افزایش دهد. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09121226650