ارزان‌ترین لیست قیمت اتصالات فلزی برزیل

اتصالات فلزی گالوانیزه برزیل به جهت ادامه روند لوله کشی خطی گالوانیزه استفاده می‌شوند. همانطور که می‌دانید، بر اساس طول ۶ متری لوله‌های گالوانیزه به اتصالات گالوانیزه برزیل نیاز است تا بتوان خط لوله کشی را ادامه داد. اتصالات گالوانیزه مسیر لوله گالوانیزه را ادامه می‌دهند. همچنین این لوله‌ها توانایی‌های دیگری نیز دارند که در ادامه با آنها رو به رو می‌شویم.

اصولا به لوله‌ها و اتصالات آهنی و فلزی که سطح خارجی و داخلی آنها را فلز پوشانده باشد، لوله‌ها و اتصالات گالوانیزه گفته می‌شود. این اتصالات عموما از آهن سفید تولید می‌شوند. پس از آن، به یک مخزن سرشار از فلز روی مذاب، انتقال می‌یابند. روش اتصال لوله‌های گالوانیزه به اتصالات گالوانیزه به کمک دنده پیچی به هم می‌باشد. این مدل از اتصالات فلزی حساسیت بسیار بالایی به اسیدها دارند.

اتصالات فلزی گالوانیزه برزیل ساخت کشور برزیل هستند و از بهترین و مرغوب‌ترین نوع اتصالات گالوانیزه به حساب می‌ایند. جنس این اتصالات از چدن چکش خوار است و روکش آنها گالوانیزه گرم می‌باشد.

در این مقاله از گروه تولیدی اصفهان پلاست با بهترین لوله‌ها و اتصالات فلزی گالوانیزه برزیلی و قیمت آنها آشنا خواهید شد. برای اطلاع از دیگر تجهیزات و اتصالات لازم برای آبیاری می‌توانید از دیگر مقالات اصفهان پلاست نیز استفاده کنید.

اصفهان پلاست، بزرگترین تولیدی اتصالات و تجهیزات آبیاری مختلف است که با کیفیت‌ترین محصولات ایرانی را تولید و عرضه می‌کند. ما را تا انتهای این مقاله همراهی کنید.

اتصالات فلزی گالوانیزه برزیل

اتصالات فلزی گالوانیزه با برندهای مختلفی در بازار موجود است. یکی از معروف‌ترین برندهای این زمینه به اتصالات فلزی گالوانیزه برزیل مربوط می‌شود. این اتصالات دارای بهترین کیفیت هستند . اتصالات فلزی گالوانیزه برزیل سبد کاملی از محصولات را دارند که از سایز ۱.۲ اینچ تا ۴ اینچ و حتی در برخی مواقع تا ۶ اینچ را به مشتریان عرضه می‌کنند.

استانداردهای اتصالات فلزی گالوانیزه برزیل

اتصالات فلزی گالوانیزه برزیل با استانداردهای BSP و NPT ساخته می‌شود که همه اتصالاتی که در کشور ما وجود دارد بر اساس استانداردهای BSP هستند. در برخی از سایزها رزوه‌ها به تعداد استانداردهای ذکر شده یا هم متفاوت هستند. ولی زاویه این رزوه‌ها در هر دو استاندارد با هم متفاوت هستند. استاندارد NPT از کلمه NATIONAL PIPE TAPER برگرفته شده است. استاندارد BSP نیز برگرفته از عبارت BRITISH STANDARD PIPE می‌باشد. این اتصالات همچنین دارای استانداردهای زیر می‌باشد:

  • انجمن استانداردهای فنی کشور برزیل یا ABNT
  • گواهی استاندارد بین‌المللی آرژانتین و فرانسه یا Bureau Veritas
  • گواهی استاندارد بین‌المللی آمریکا یا UL
  • انجمن کیفیت زیستگاه و برنامه بهره وری کشور برزیل یا PBQP

شما عزیزان می‌توانید برای آشنایی با انواع انشعابات نیوفیت برای آبیاری زمین‌های کشاورزی و باغداری مقاله لیست قیمت بهترین انعشاب قطره‌ای و پر فروش‌ترین آن (نیوفیت) را مطالعه بفرمایید.

سبد کالایی اتصالات فلزی گالوانیزه برزیل

اتصالات فلزی برزیل

۱. زانویی گالوانیزه

این زانوها برای تغییر جهت جریان استفاده شده و در دو زاویه ۹۰ و ۴۵ عرضه می‌شوند. آرایش لبه‌های انتهایی و ابتدایی آنها توپیچ می‌باشد. نوعی دیگر از زانوهای گالوانیزه، زانوهای گالوانیزه چپقی است که یک طرفشان توپیچ و طرف دیگر روپیچ است.

۲. سه راهی گالوانیزه

این اتصالات مخصوص انشعاب دادن است. گاهی اوقات احتیاج است تا از خط اصلی لوله گالوانیزه به جهت قسمت‌های دیگر ایجاد انشعاب کرد. این وظیفه به عهده اتصالاتی به نام سه راهی است. سه راهی گالوانیزه در دو حالت سه راهی مساوی و سه راهی تبدیلی در بازار عرضه می‌شود.  در سه راهی گالوانیزه توپیچ، نوع مساوی آن هر سه اندازه ورودی، خروجی و انشعاب یکسان است. در نوع تبدیلی نیز اندازه ورودی و خروجی یکسان بوده و از سایز انشعاب بزرگتر می‌باشد.

۳. تبدیل گالوانیزه

برای تغییر اندازه و سایز از این اتصالات فلزی برزیل استفاده می‌شود. گاهی اوقات باید سایز لوله گالوانیزه عوض شود. در چنین شرایطی از تبدیل‌های گالوانیزه استفاده می‌کنیم. این ابزارها در دو قسمت انتهایی و ابتدایی سایزهای مختلفی دارد. تبدیل‌های گالوانیزه در یک طرف توپیچ و در طرف دیگر خود روپیچ است.

۴. بوشن گالوانیزه

از این اتصالات فلزی گالوانیزه برزیل برای امتداد خطوط لوله استفاده می‌شود. وقتی بخواهیم دو لوله را به یکدیگر وصل کنیم، به‌خاطر روپیچ بودن این لوله‌ها نمی‌توانیم آنها را به هم وصل کنیم. برای این کار باید بوشن‌های گالوانیزه را به کار ببریم. بوشن‌ها در هر دو طرف خود توپیچ می‌باشند.

۵. درپوش گالوانیزه

از این اتصالات فلزی گالوانیزه برزیل برای انسداد انتهای خطوط لوله کشی استفاده می‌شود. درپوش‌های گالوانیزه توپیچ هستند. با توجه به روپیچ بودن لوله‌های گالوانیزه، این درپوش‌ها مخصوص انسداد همین لوله‌ها می‌باشند.

۶. مهره ماسوره گالوانیزه

از این اتصالات به جهت سهولت باز و بسته کردن شیرآلاتی که از جنس برنج هستند استفاده می‌شود. آنها به نوعی فضای آزاد برای نصب و خارج کردن شیرآلاتی که از جنس برنج هستند و دیگر اتصالات را در خطوط لوله کشی ایجاد می‌کنند. مهره ماسوره‌ها از اقلام مهمی هستند که آب بندی و عدم نشتی در آنها اهمیت بالایی دارد.

اتصالات فلزی برزیل

۷. مغزی گالوانیزه

از مغزی‌های گالوانیزه برای ایجاد اتصال در دو بخش توپیچ استفاده می‌شود. همچنین بهتر است بدانید که برای آب بندی بهتر و جلوگیری از نشتی از محل رزوه‌های اتصالات گالوانیزه فلزی برزیل باید از امکاناتی مثل نوار تفلون، کنف، خمیر لوله کشی و… استفاده کنید. 

اتصالات مغزی گالوانیزه فلزی برزیل از خانواده بوشن‌هاست. تنها تفاوت آن با این خانواده این است که هر دو طرف بوشن مادگی دارد ولی مغزی‌ها دو سر دنده هستند. مغزی گالوانیزه سایزهای مختلفی داشته و برای انواع متفاوتی از لوله‌های گاز و آب ساخته می‌شوند. این مغزی‌ها مثل دیگر اتصالات گالوانیزه به دو فرم سفید و سیاه ساخته می‌شود. آنها در مراحل ساخت نیز به دو صورت گالوانیزه گرم و گالوانیزه سرد ساخته می‌شوند.

برای خرید بهترین لوله‌های PVC می توانید با گروه اصفهان پلاست ارتباط بگیرید و ثبت سفارش کنید. گروه صنعتی اصفهان پلاست با هدف استفاده بهینه از آب در کشاورزی و به کارگیری روش‌های نوین آبیاری و اشتغال زایی، از سال ۱۳۷۶ فعالیت خود را آغاز کرد. در اولین سال‌های آغاز فعالیت، به تولید لوله‌های تک لایه هیدروفلو پرداخت و در سال ۱۳۸۲ لوله‌های پلی اتیلن سایز ۱۶ تا ۳۱۵ را تولید کرد. رفته رفته تعداد محصولات تولیدی به همت مدیران و پرسنل پرتلاش مجموعه افزایش یافت و کیفیت آنها نیز با کسب تجربه، هر روز بهتر شد. اکنون این تولیدی موفق امیدوار است تا در سال‌های آینده به تولیدات بیشتری دست پیدا کرده و خدمات بیشتری به کشاورزان زحمت‌کش سرزمینمان ارائه کند.

۵/۵ - (۲ امتیاز)

برچسب ها :

فهرست مطالب

نویسنده مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09121226650