معرفی بهترین سه‌ راهي 10 بار و چگونگی نصب

معرفی بهترین سه‌ راهي 10 بار و چگونگی نصب

سه‌ راهي 10 بار چیست و چطور می‌توان آن را نصب کرد؟

عبارت 10 بار برای اتصالات و تجهیزاتی استفاده می‌شود که می‌توانند تا 10 اتمسفر فشار را تحمل کنند. این اتصالات عموما در عمق‌های زیاد زمین استفاده می‌شوند. چون در این منطقه بر اساس ارتفاع پوسته زمین، فشار زیاد است. در نتیجه تجهیزات اگر تحمل این فشار را نداشته باشند از بین می‌روند. بنابراین باید از اتصالات 10 بار مثل سه راهی و یا دیگر اتصالات در این اعماق استفاده کرد. در این صورت عمر آنها چندین برابر خواهد بود.

سه راهی 10 بار پلی اتیلن اتصالاتی پلی اتیلنی هستند که می‌توانند فشار 10 اتمسفر را تحمل کنند و انشعاب ایجاد کنند. چرا که در یک مسیر لوله کشی نمی‌توان تنها از یک مسیر مستقیم پیروی کرد. در نتیجه باید در این پروژه از زانوها و سه راهی برای ایجاد انشعاب استفاده کرد. در این شرایط می‌توان به درستی سیالات مورد نظر را منتقل کرد.

این اتصالات از جنس پلی اتیلن هستند. در نتیجه باید به لوله‌های پلی اتیلن نیز متصل شوند. این اتصالات مدتی است که جای اتصالات و لوله‌های فلزی و بوتنی را گرفته‌اند. چرا که مزایای بیشتری را در اختیار کارشناسان قرار می‌دهد.

در این مقاله از اصفهان پلاست می‌توانید با انواع سه راهی پلی اتیلن اصفهان پلاست آشنا شده و ویژگی‌های مهم و متفاوت آنها را بشناسید. اصفهان پلاست، بزرگترین تولیدی اتصالات و تجهیزات آبیاری مختلف است که با کیفیت‌ترین محصولات ایرانی را تولید و عرضه می‌کند. با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

همچنین شما عزیزان می‌توانید برای اطلاع از انواع دستگاه‌های جوش پلی اتیلنی هیدرولیک اصفهان پلاست و آشنایی با کاربردهای آن، مقاله انواع دستگاه ‌جوش‌ پلی اتیلنی هیدرولیک و بررسی آن‌ها را مطالعه فرمایید. اگر در این خصوص سوال خاصی داشته و یا قصد سفارش دارید، می‌توانید با شماره تلفن‌های درج‌ شده در انتهای مطلب تماس گرفته و ثبت سفارش کنید.

اتصالات 10 بار چه اتصالاتی هستند؟

لوله‌ها و اتصالاتی که در پروژه‌های آبرسانی و یا لوله کشی سیالات استفاده می‌شوند، باید بتوانند فشار وارد بر تجهیزات آن پروژه را متحمل شوند. این پروژه‌ها عموما در اعماق زمین و یا در یک ارتفاع معین اجرا می‌شوند. در نتیجه تحت فشارهای بالایی قرار می‌گیرند. اگر اتصالات و تجهیزات توانایی تحمل این فشار را نداشته باشند، خرابی‌های زیان آوری در فاصله‌های زمانی کوتاه به بار خواهد آمد.

در نتیجه کارشناسان و متخصصان باید قبل از تهیه اتصالات و لوله‌های مورد نیاز، تست فشار و دما را در ارتفاع مورد نظر از عمق زمین انجام دهند. در این صورت متوجه میزان فشار وارده بر اتصالات خواهند شد. اتصالات 10 بار برای پروژه‌هایی مناسب است که حداکثر فشار وارد بر تجهیزاتشان 10 اتمسفر یا 10 بار باشد.

این لوله‌ها و اتصالات حداقل 50 سال کار خواهند کرد. در نتیجه باید به درستی انتخاب شوند تا در عمر مفید خود، خرابی به بار نیاورند. چرا که کندن زمین و بررسی مسیر لوله‌ کشی‌ها و رفع خرابی کار ساده‌ای نیست. بنابراین چنانچه لوله‌ها و اتصالاتی به جای این پروژه‌ها استفاده شود که توان تحمل این فشار را نداشته باشند، مشکلات بسیار زیادی به بار آورده و عمر مفیدشان نیز بسیار کمتر از 50 سال خواهد شد.

همچنین شما عزیزان می‌توانید برای اطلاع از انواع سیستم‌های گرمایش از کف و آشنایی با کاربردهای آن، مقاله مزیت‌های سیستم گرمایشی از کف و بهترین سیستم را مطالعه فرمایید. اگر در این خصوص سوال خاصی داشته و یا قصد سفارش دارید، می‌توانید با شماره تلفن‌های درج‌ شده در انتهای مطلب تماس گرفته و ثبت سفارش کنید.

تاثیر پلی اتیلن در کاربرد سه راهی 10 بار

تاثیر پلی اتیلن در کاربرد سه راهی 10 بار

از طرف دیگر، این اتصالات از جنس پلی اتیلن هستند. پلی اتیلن یک ماده شیمیایی است که بسیار سبک و مقاوم می‌باشد. به همین دلیل است که از آن در تهیه لوله‌ها و اتصالات مختلف استفاده می‌شود. چرا که در پروژه‌های مختلف و برای حمل و انتقال مواد مختلف می توان از آنها استفاده کرد.

اتصالاتی که از جنس پلی اتیلن هستند،  وزن کمتری نسبت به دیگر انواع اتصالات فلزی و… دارند. در نتیجه حمل و نقل و بارگیری و نصب آنها آسان‌تر خواهد بود. این اتصالات در مقابل دمای بسیار پایین مقاوم هستند و استحکام خوبی دارند. اتصالات پلی اتیلن یک انتخاب درجه یک برای انتقال مواد مایع که دارای مواد جامد غیر محلول هستند، می‌باشد. همچنین جوندگان نیز توانایی وارد کردن آسیب به این اتصالات را ندارند. چون سطح آنها بسیار سخت است.

آیا می‌دانید پلی اتیلن خطی با دانسیته پایین چیست؟ شما عزیزان می‌توانید برای اطلاع از انواع پلی اتیلن خطی و آشنایی با کاربردهای آن، مقاله پلی اتیلن خطی با دانسیته پایین یا LLDPE چیست؟ را مطالعه فرمایید. اگر در این خصوص سوال خاصی داشته و یا قصد سفارش دارید، می‌توانید با شماره تلفن‌های درج‌ شده در انتهای مطلب تماس گرفته و ثبت سفارش کنید.

ویژگی‌های لوله‌ها و اتصالات 10 بار پلی اتیلن اصفهان پلاست

 • مقاومت بسیار بالا و ایده‌آل در مقابل شكستگي و ترك خوردگي
 • مقاومت بالا در مقابل فشار و ضربه‌های سنگین
 • مقاومت عالي در برابر سرما و گرما
 • مقاومت در برابر مواد و ترکیبات شيميايي مختلف
 • مقاوم در برابر خوردگي و ساييدگي
 • مقاومت در مقابل نور شدید آفتاب، اشعه مادون قرمز و ماوراء بنفش
 • مقاومت عالي و مطلوب در مقابل ارتعاشات ناشي از زلزله و رانش‌های زمین
 • به هیچ عنوان دچار زنگ زدگی نمی‌شوند
 • جداره داخلي و خارجي صاف و صيقلي
 • عدم رسوب گیری در داخل لوله‌ها و اتصالات
 • انعطاف پذيري بالا
 • قابليت جوش پلاستيكي
 • اتصالات فراوان و متنوع
 • نصب و اجراي سريع
 • وزن كم
 • حمل و نقل آسان
 • طول عمر زياد (حداقل عمر مفيد 50 سال)
 • قابليت استفاده در زمين‌هاي ناهموار شيميايي ويژه با درجه اسیدی و بازی بالا
 • ارزان بودن لوله‌ها و اتصالات 10 بار پلي اتيلن در مقايسه با لوله‌هاي فلزي
 • عدم بيماری زائي و بروز مشکلات شیمیایی

همچنین شما عزیزان می‌توانید برای اطلاع از انواع فیلترهای دیسکی اصفهان پلاست و آشنایی با کاربردهای آن، مقاله فیلتر دیسکی 3 اینچ بلند اصفهان پلاست را مطالعه فرمایید. اگر در این خصوص سوال خاصی داشته و یا قصد سفارش دارید، می‌توانید با شماره تلفن‌های درج‌ شده در انتهای مطلب تماس گرفته و ثبت سفارش کنید.

خرید اتصالات سه راهی 10 بار پلی اتیلن از گروه تولیدی اصفهان پلاست

خرید اتصالات سه راهی 10 بار پلی اتیلن از گروه تولیدی اصفهان پلاست

قیمت اتصالات 10 بار پلی اتیلن اصفهان پلاست متفاوت است. شما عزیزان می‌توانید برای اطلاع از قیمت هر یک از انواع اتصالات 10 بار پلی اتیلن اصفهان پلاست با شماره تلفن‌های مجموعه تماس گرفته و از قیمت‌ها اطلاع پیدا کنید.

شرکت اصفهان پلاست ارائه کننده بهترین و معتبرترین اتصالات 10 بار پلی اتیلن در ایران می‌باشد. این اتصالات نیز همچون دیگر اتصالات مجموعه‌ی ما دارای کیفیت تضمینی است. برای ساخت این محصولات از بهترین متریال اولیه استفاده شده و کیفیت‌شان درجه یک است. برای ثبت سفارش می‌توانید با مجموعه ما ارتباط گرفته و بهترین اتصالات 10 بار پلی اتیلن را در تعداد مد نظر خود سفارش دهید.

برای خرید بهترین اتصالات و لوله‌های 10 بار پلی اتیلن اصفهان پلاست می‌توانید با گروه اصفهان پلاست ارتباط بگیرید و ثبت سفارش کنید. گروه صنعتی اصفهان پلاست با هدف استفاده بهینه از آب در کشاورزی و به کارگیری روش‌های نوین آبیاری و اشتغال زایی، از سال 1376 فعالیت خود را آغاز کرد. در اولین سال‌های آغاز فعالیت، به تولید لوله‌های تک لایه هیدروفلو پرداخت. سپس در سال 1382 لوله‌های پلی اتیلن سایز 16 تا 315 را تولید کرد.

رفته رفته تعداد محصولات تولیدی به همت مدیران و پرسنل پرتلاش مجموعه افزایش یافت و کیفیت آنها نیز با کسب تجربه، هر روز بهتر شد. اکنون این تولیدی موفق امیدوار است تا در سال‌های آینده به تولیدات بیشتری دست پیدا کرده و خدمات بیشتری به کشاورزان زحمت‌کش سرزمینمان ارائه کند.

شما عزیزان می‌توانید جهت ثبت سفارش و یا کسب اطلاعات محصولات با شماره تلفن‌های زیر تماس گرفته و پاسخ خود را دریافت کنید:

آدرس: 15 خرداد غربی شیخ فضل الله نوری پلاک ۱۰

تلفن دفتر اصفهان پلاست : ۰۲۱۶۶۱۴۱۰۰۰

آقای امینی : ۰۹۱۲۱۲۲۶۶۵۰

آقای رجبی : ۰۹۱۲۴۳۳۱۷۲۹

ایمیل:  info@esfahanplast.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09121226650