مه پاش خانگی بدون نیاز به پمپ

مه پاش خانگی بدون نیاز به پمپ

مه پاش خانگی از وسیله‌های مورد نیاز برای باغچه‌های خانگی و حیاط‌ها و گلخانه‌های خانگی می‌باشد. این مه پاش‌ها نیازی به پمپ ندارند. به همین دلیل به سادگی می‌توان از آنها در منازل استفاده کرد.

مه پاش از تجهیزات خنک کننده برای محیط‌های باز می‌باشد. گلخانه‌ها با استفاده از مه پاش خنک و مرطوب می‌شوند. حتی بسیاری از رستوران‌ها، کافی شاپ‌ها و… نیز از این مه پاش‌ها به عنوان سیستم خنک کننده محیط استفاده می‌کنند.

کارکرد مه پاش همچون کولرهای آبی است. آنها قادرند تا با میزان آب کم و محدود، آب را به حالت پودر تبدیل کنند. در نتیجه محیط خنک و مرطوب می‌شود. مه پاش به هیچ عنوان محیط را خیس نمی‌کند. این ابزار تنها با استفاده از تبدیل قطرات آب به ذرات ریز و پودر مانند، محیط را مرطوب و خنک می‌کند.

در این مقاله از اصفهان پلاست می‌توانید با ابزار مه پاش خانگی اصفهان پلاست آشنا شده و ویژگی‌های مهم و متفاوت آنها را بشناسید. اصفهان پلاست، بزرگترین تولیدی اتصالات و تجهیزات آبیاری مختلف است که با کیفیت‌ترین محصولات ایرانی را تولید و عرضه می‌کند. با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

در ضمن شما عزیزان می‌توانید برای اطلاع از انواع دستگاه‌های جوش پلی اتیلنی هیدرولیک اصفهان پلاست و آشنایی با کاربردهای آن، مقاله انواع دستگاه ‌جوش‌ پلی اتیلنی هیدرولیک و بررسی آن‌ها را مطالعه فرمایید. اگر در این خصوص سوال خاصی داشته و یا قصد سفارش دارید، می‌توانید با شماره تلفن‌های درج‌ شده در انتهای مطلب تماس گرفته و ثبت سفارش کنید.

مه پاش خانگی بدون نیاز به پمپ

همانطور که میدانید، مه پاش‌هایی که در گلخانه‌های بزرگ و گسترده استفاده می‌شوند، پمپ‌های بزرگی نیز دارند. اما مطلب امروز ما درباره مه پاش خانگی است. طبیعتا اگر قرار باشد این پمپ در منزل قرار گیرد، فضای زیادی را اشغال خواهد مرد. در نتیجه شما عزیزان می‌توانید با استفاده از مه پاش خانگی بدون پمپ، این مشکل را از سر راه بردارید.

مه پاش خانگی بدون پمپ، فاقد پمپ است. در نتیجه مستقیما به آب شهری متصل می‌شود. این دستگاه مصرف آب بسیار کمی دارد و از نظر هزینه و مصرف آب کاملا به صرفه است. در ادامه می‌توانید ویدئو مرتبط با مه پاش خانگی بدون پمپ را مشاهده بفرمایید.

همانطور که مشاهده می‌کنید، این دستگاه از بالا یک مه خنک در فضا ایجاد می‌کند. مه پاش با استفاده از نازل، آب را پودر کرده و در فضا پراکنده می‌کند. مه پاش نمی‌تواند از پایین فضا را مه آلود کند. در نتیجه باید از سقف حیاط، گلخانه و دیگر محیط‌های مورد نظر نصب گردد.

 شما عزیزان می‌توانید برای اطلاع از انواع فیلترهای دیسکی اصفهان پلاست و آشنایی با کاربردهای آن، مقاله فیلتر دیسکی 3 اینچ بلند اصفهان پلاست را مطالعه فرمایید. اگر در این خصوص سوال خاصی داشته و یا قصد سفارش دارید، می‌توانید با شماره تلفن‌های درج‌ شده در انتهای مطلب تماس گرفته و ثبت سفارش کنید.

مشخصات و ویژگی‌های مه پاش خانگی

این ابزار پر کاربرد و درجه یک از تجهیزات زیر تشکیل شده است:

  • 15 متر شلنگ ضد آفتاب (مقاوم در مقابل اشعه UV)
  • 7 عدد نازل استیل 30 میکرونی (نازل‌ها تایوانی و قابل شست و شو می‌باشند)
  • شیر مه پاش
  • و دیگر متعلقات لازم جهت نصب مه پاش

همانطور که ملاحظه می‌کنید، مجموعه مه پاش خانگی اصفهان پلاست کامل و مجهز است. بنابراین شما با خرید این محصول نیازی به خرید هیچ ابزار و تجهیزات دیگری نخواهید داشت.

مه پاش خانگی که با نازل کار می‌کند، آب را تبخیر می‌کند. اما این تبخیر باعث گرم شدن محیط نمی‌شود بلکه آن را خنک می‌کند. عموما مه پاش‌های خانگی نازل دارند. این نازل تایوانی بوده و قابلیت شست و شو دارد. آب با فشار از سوراخ‌های نازل به حالت ذرات ریز و مه مانند در فضا از بالا پراکنده می‌شوند. از آنجا که آب شهری ممکن است املاح داشته باشد، به همین دلیل است که نازل‌ها را با قابلیت شست و شو طراحی کرده‌اند تا سوراخ‌های آن به مرور زمان دچار گرفتگی نشوند. البته این مه پاش مجهز به سیستم تصفیه آب است. در نتیجه نازل‌های آن در مدت زمان طولانی ممکن است دچار گرفتگی شود. در این زمان می‌توانید با شست و شو نازل‌ها این مشکل را برطرف کنید.

نازل‌های پلاستیکی زودتر از نازل‌های استیل از کار می‌افتند. اما نازل‌های مه پاش خانگی اصفهان پلاست از جنس استیل بوده و طول عمر بالایی دارند.

 

آیا می‌دانید پلی اتیلن خطی با دانسیته پایین چیست؟ شما عزیزان می‌توانید برای اطلاع از انواع پلی اتیلن خطی و آشنایی با کاربردهای آن، مقاله پلی اتیلن خطی با دانسیته پایین یا LLDPE چیست؟ را مطالعه فرمایید. اگر در این خصوص سوال خاصی داشته و یا قصد سفارش دارید، می‌توانید با شماره تلفن‌های درج‌ شده در انتهای مطلب تماس گرفته و ثبت سفارش کنید.

 

مزایای استفاده از مه پاش خانگی اصفهان پلاست

مزایای استفاده از مه پاش خانگی اصفهان پلاست

مقرون به صرفه بودن این مه پاش‌ها از اصلی‌ترین مزیت‌های آنها به حساب می‌آید. این مه پاش با برق کار نمی‌کند. همچنین حجم کمی از آب شهری را استفاده کرده و هزینه سنگینی هر ماه به دوش شما نمی‌گذارند.

از دیگر مزایای مشخص و مهم این مه پاش‌ها برای منزل و محیط‌هایی با متراژ کم، فقدان پمپ است. پمپی برای فشار مه پاشی در این مه پاش‌های خانگی استفاده نمی‌شود. در نتیجه اساس کار آن فشار آب است. فشار آب محل مورد نظر برای استفاده از مه پاش باید حدودا سه بار باشد. این مه پاش‌ها می‌توانند برای گلخانه‌های خانگی و باغچه‌ها بسیار کاربردی و پر فایده باشند.

همانطور که در بخش قبلی مقاله اشاره شد، نازل این مه پاش از جنس استیل است و قابل شست و شو می‌باشد. اما یک مزیت دیگر این مه پاش این است که به سیستم تصفیه آب مجهز است. این سیستم دقیقا در پشت هر نازل تعبیه شده است. در نتیجه تا حد زیادی از احتمال مسدود شدن سوراخ‌های نازل‌ها در اثر تجمع املاح آب خود به خود جلوگیری می‌کند.

لازم به ذکر است که شما عزیزان می‌توانید برای اطلاع از انواع سیستم‌های گرمایش از کف و آشنایی با کاربردهای آن، مقاله مزیت‌های سیستم گرمایشی از کف و بهترین سیستم را مطالعه فرمایید. اگر در این خصوص سوال خاصی داشته و یا قصد سفارش دارید، می‌توانید با شماره تلفن‌های درج‌ شده در انتهای مطلب تماس گرفته و ثبت سفارش کنید.

خرید مه پاش خانگی بدون پمپ از گروه تولیدی اصفهان پلاست

مه پاش خانگی در برندهای مختلف و قیمت‌ها و کیفیت‌های متفاوت در بازار عرضه می‌شود. شما عزیزان می‌توانید برای اطلاع از قیمت هر یک از محصولات اصفهان پلاست، خصوصا مه پاش خانگی بدون پمپ با شماره تلفن‌های مجموعه تماس گرفته و از قیمت‌ها اطلاع پیدا کنید. در انتهای مقاله این شماره تلفن‌ها را برای شما درج کرده‌ایم.

شرکت اصفهان پلاست ارائه کننده بهترین و معتبرترین مه پاش خانگی و غیر خانگی در ایران می‌باشد. این تجهیزات نیز همچون دیگر تجهیزات مجموعه‌ی ما دارای کیفیت تضمینی است. برای ساخت این محصولات از بهترین متریال اولیه استفاده شده و کیفیت‌شان درجه یک است. برای ثبت سفارش می‌توانید با مجموعه ما ارتباط گرفته و بهترین اتصال نر پیچی پلی اتیلن را در تعداد مد نظر خود سفارش دهید.

برای خرید بهترین مه پاش خانگی از اصفهان پلاست می‌توانید با گروه اصفهان پلاست ارتباط بگیرید و ثبت سفارش کنید. گروه صنعتی اصفهان پلاست با هدف استفاده بهینه از آب در کشاورزی و به کارگیری روش‌های نوین آبیاری و اشتغال زایی، از سال 1376 فعالیت خود را آغاز کرد. در اولین سال‌های آغاز فعالیت، به تولید لوله‌های تک لایه هیدروفلو پرداخت. سپس در سال 1382 لوله‌های پلی اتیلن سایز 16 تا 315 را تولید کرد.

رفته رفته تعداد محصولات تولیدی به همت مدیران و پرسنل پرتلاش مجموعه افزایش یافت و کیفیت آنها نیز با کسب تجربه، هر روز بهتر شد. اکنون این تولیدی موفق امیدوار است تا در سال‌های آینده به تولیدات بیشتری دست پیدا کرده و خدمات بیشتری به کشاورزان زحمت‌کش سرزمینمان ارائه کند.

شما عزیزان می‌توانید جهت ثبت سفارش و یا کسب اطلاعات محصولات با شماره تلفن‌های زیر تماس گرفته و پاسخ خود را دریافت کنید:

آدرس: 15 خرداد غربی شیخ فضل الله نوری پلاک ۱۰

تلفن دفتر اصفهان پلاست : ۰۲۱۶۶۱۴۱۰۰۰

آقای امینی : ۰۹۱۲۱۲۲۶۶۵۰

آقای رجبی : ۰۹۱۲۴۳۳۱۷۲۹

ایمیل:  info@esfahanplast.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *