خرید پوش فیت سایلنت با ارزان‌ترین قیمت

خرید پوش فیت سایلنت با ارزان‌ترین قیمت

خرید پوش فیت پلی ران سایلنت با ارزان‌ترین قیمت

پوش فیت سایلنت ابزاری کاربردی و مفید است که در پروژه‌های فاضلابی و سیستم‌های آن استفاده می‌شود. این اتصالات باعث می‌شوند که صدایی که در اثر عبور جریان آب ایجاد می‌شود، از بین برود. بنابراین آسایش بیشتری برای ساکنین ساختمان ایجاد می‌کند.

اتصالات و پوش‌ فیت‌های اصفهان پلاست دقیقا مطابق استانداردهای روز دنیا تولید می‌شوند. این اتصالات مطمئن‌ترین جایگزین برای چدن‌ها در سیستم فاضلاب ساختمانی می‌باشند. از عمده‌ترین و اصلی‌ترین ویژگی‌های این محصولات می‌توان به مقاومت فیزیکی‌شان اشاره کرد. مقاومت شیمیایی پوش فیت نیز بسیار بالاست. به همین دلیل، این اتصالات عمر طولانی و مقرون به صرفه هستند. چون دیر از کار می‌افتند و مناسب‌اند.

در این مقاله از گروه تولیدی اصفهان پلاست با بهترین پوش فیت سایلنت موجود در ایران و قیمت آنها آشنا خواهید شد. برای اطلاع از دیگر تجهیزات و اتصالات لازم برای آبیاری می‌توانید از دیگر مقالات اصفهان پلاست نیز استفاده کنید.

اصفهان پلاست، بزرگترین تولیدی اتصالات و تجهیزات آبیاری مختلف است که با کیفیت‌ترین محصولات ایرانی را تولید و عرضه می‌کند. ما را تا انتهای این مقاله همراهی کنید.

شما عزیزان می‌توانید برای آشنایی با انواع انشعابات نیوفیت برای آبیاری زمین‌های کشاورزی و باغداری مقاله لیست قیمت بهترین انعشاب قطره‌ای و پر فروش‌ترین آن (نیوفیت) را مطالعه بفرمایید.

پوش فیت سایلنت

پوش فیت سایلنت بهترین و مقاوم‌ترین اتصالات برای کاهش صدای آب جریان یافته از داخل لوله هستند. این اتصالات از مقاومت شیمیایی و فیزیکی بالایی برخوردارند. به همین دلیل عمر زیادی داشته و بادوام هستند. لوله‌ها و اتصالات فاضلابی در اندازه‌های 50 تا 160 میلی‌متری به لحاظ قطر در ایران موجود می‌باشد. از ویژگی‌های بارز پوش فیت پلی ران سایلنت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مقاومت فیزیکی و شیمیایی بالا
 • عمر طولانی و دوام زیاد
 • صرفه جویی در هزینه‌های پروژه فاضلابی (و هر پروژه دیگری)
 • منتفی شدن امکان انسداد لوله
 • آب بندی درست و مناسب و پایدار برای همه شرایط
 • ایمن در مقابل آتش سوزی
 • ضد حریق و ممانعت از انتقال آتش
 • مقاومت در برابر خوردگی
 • مقاومت در برابر زنگ زدگی
 • گیرش بسیار قوی
 • کاهش انتقال صدا به دیوارهای ساختمان
 • آسان بودن اجرا
 • تطابق پذیری کامل با لوله
 • عدم نیاز به تخصص بالا برای نصب آنها

مزایا

طول عمر این محصولات بالاست. همچنین مقاومت‌شان نیز در مقابل آتش سوزی پایدار است. آب بندی آنها نیز بسیار مناسب بوده و شرایط بسیار عالی را برای پروژه فراهم می‌کنند. علاوه بر این موارد، این اتصالات مزایای دیگری نیز دارد که در ادامه به بررسی آنها می‌پردازیم:

 • صدای ناشی از عبور آب از داخل لوله‌های ساختمانی و فاضلابی بسیار بالاست. این صدا می‌تواند آسایش را از سرنشینان سلب کند. به همین دلیل این اتصالات می‌توانند این صدا را تا 17 دسی بل کاهل دهد.
 • متریال و مواد استفاده شده و همچنین طراحی این پوش فیت سایلنت به گونه‌ای می‌باشد که در مقابل هر گونه عامل خارجی مقاومت کند. این اتصالات در برابر حرارت بالا نیز مقاومت خاص و فوق العاده‌ای از خود نشان می‌دهند.
 • طراحی و صیقل مجرای داخلی پوش فیت سایلنت طوری می‌باشد که قابلیت انسداد را به حداقل برساند. بنابراین این اتصالات هرگز دچار مسدود شدگی نمی‌شوند.
 • پوش فیت سایلنت طوری طراحی و ساخته می‌شود که برای اتصال زمان زیادی نیاز نداشته باشد. بنابراین نصب آنها از شما زمان زیادی سلب نمی‌کند.
 • قابلیت اتصال این اتصالات به لوله‌های استانداردی که جنس متفاوتی دارند بالاست. بنابراین می‌توان از این اتصالات در لوله کشی‌های قدیمی نیز استفاده کرد. اکثر افراد این مزیت را اصلی‌ترین مزیت پوش فیت سایلنت می‌دانند.

انواع پوش فیت سایلنت

انواع پوش فیت پلی ران سایلنت

سوکت‌ها

لوله یک سر سوکت: این لوله‌ها از جنس پلی پروپیلن تقویت شده به واسطه این لوله‌ها در سایزهای 50 – 70 – 100 – 125 – 160 در بازار عرضه می‌شود.

لوله دو سر سوکت: لوله‌هایی از جنس پلی پروپیلن که به وسیله کانی‌ها تقویت شده است.

زانوها

زانوهای کوتاه 87 درجه سایلنت: زانوهایی از جنس پلی پروپیلن که به وسیله کانی‌ها تقویت شده است.

زانوهای بلند 87 درجه سایلنت: این زانوها از جنس پلی پروپیلن بوده که در سه لایه با مقاومت بسیار بالا تقویت شده است. این زانوها در مقابل ضربه مقاومت بالایی داشته و بهترین جنس را دارند.

زانو سوکت بلند 45 درجه سایلنت: زانوهایی از جنس پلی پروپیلن که به وسیله کانی‌ها تقویت شده است.

زانو پوش فیت 45 درجه سایلنت پلی ران: زانوهایی از جنس پلی پروپیلن که به وسیله کانی‌ها تقویت شده است. این زانوها طبق استانداردهای جهانی تولید شده و صدای جریان آب را تا 17 دسی بل کاهش می‌دهند.

زانوهای 30 درجه: زانوهایی از جنس پلی پروپیلن که به وسیله کانی‌ها تقویت شده است. این زانوها طبق استانداردهای جهانی تولید شده و صدای جریان آب را تا 17 دسی بل کاهش می‌دهند.

زانو سوکت بلند 87 درجه پوش فیت پلی ران سایلنت: زانوهایی از جنس پلی پروپیلن که به وسیله کانی‌ها تقویت شده است. این زانوها طبق استانداردهای جهانی تولید شده و مقاومت بالایی در مقابل پوسیدگی دارند.

سه راه‌ها

سه راه پوش فیت 87 درجه: این سه راه‌های بدون صدا در سه لایه و بسیار مناسب برای فاضلاب‌های ساختمانی و آپارتمانی هستند.

سه راه پوش فیت پلی ران سایلنت 45 درجه: این سه راه‌های بدون صدا در سه لایه و بسیار مناسب برای فاضلاب‌های ساختمانی و آپارتمانی هستند و به خوبی جلوی صدای جریان آب را می‌گیرند.

سه راه تبدیل 87 درجه: این سه راه‌های بدون صدا در سه لایه و بسیار مناسب برای فاضلاب‌های ساختمانی و آپارتمانی هستند.

سه راه تبدیل 45 درجه پوش فیت پلی ران سایلنت: این سه راه‌های بدون صدا در سه لایه و بسیار مناسب برای فاضلاب‌های ساختمانی و آپارتمانی هستند.

سه راه بازدید 90 درجه: این سه راه‌های بدون صدا در سه لایه و بسیار مناسب برای فاضلاب‌های ساختمانی و آپارتمانی هستند. طول عمر بالایی داشته و استحکام زیادی هم دارند. مقاومت آنها در برابر خوردگی و حرارت فوق العاده است.

پوش فیت تبدیل: این تبدیل‌های بدون صدا در سه لایه و بسیار مناسب برای فاضلاب‌های ساختمانی و آپارتمانی هستند.

رابط پوش فیت: این رابط‌ها با یک لایه سخت سطحی محافظت شده و از انسداد جلوگیری می‌کنند. جنس آنها پلی پروپیلن است.

درپوش تست: آنها در سایزهای مختلف 3 – 4 – 5 – 6 تولید شده و از ورود صدا جلوگیری می‌کنند.

سیفون با دریچه بازدید سایلنت پلی ران: این سیفون‌ها در اندازه‌های 70 و 110 هستند و قابلیت محدودیت صدا را به خوبی دارند.

رابط بوگیر: این رابط‌ها با یک لایه سخت سطحی محافظت شده و از انسداد جلوگیری می‌کنند. جنس آنها پلی پروپیلن است.

خرید پوش فیت پلی ران از گروه تولیدی اصفهان پلاست

برای خرید بهترین پوش فیت پلی ران سایلنت می‌توانید با گروه اصفهان پلاست ارتباط بگیرید و ثبت سفارش کنید. گروه صنعتی اصفهان پلاست با هدف استفاده بهینه از آب در کشاورزی و به کارگیری روش‌های نوین آبیاری و اشتغال زایی، از سال 1376 فعالیت خود را آغاز کرد. در اولین سال‌های آغاز فعالیت، به تولید لوله‌های تک لایه هیدروفلو پرداخت و در سال 1382 لوله‌های پلی اتیلن سایز 16 تا 315 را تولید کرد.

رفته رفته تعداد محصولات تولیدی به همت مدیران و پرسنل پرتلاش مجموعه افزایش یافت و کیفیت آنها نیز با کسب تجربه، هر روز بهتر شد. اکنون این تولیدی موفق امیدوار است تا در سال‌های آینده به تولیدات بیشتری دست پیدا کرده و خدمات بیشتری به کشاورزان زحمت‌کش سرزمینمان ارائه کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *